Co należałoby wiedzieć o parapsychologii?

Posted by admin on
Co należałoby wiedzieć o parapsychologii?

Parapsychologia jest dość kontrowersyjną dziedziną. Są osoby, które uważają, że jest to wierutny wymysł ludzi, którzy chcą po prostu zaistnieć. Są takie osoby, które do takiej tematyki podchodzą niezwykle poważnie, umiejętności parapsychologiczne traktując na równi z innymi rzeczami. Co należałoby wiedzieć jeszcze o tej tematyce?

Szeroki zakres tematyki

parapsychologia

Właściwie nie da się ujednolicić tematyki, która odnosi się do parapsychologii. A dowodem są na to książki parapsychologiczne, jakie można otrzymać w obecnych czasach. Jest tego naprawdę sporo. Jedną z najpopularniejszych publikacji w ostatnich czasach jest „Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji”. Autorem jest Michale Newton. Chociaż, równie sławna jest książka „Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat”. Za tą publikację odpowiedzialny jest Laura Lynne Jackson. „Odważne dusze” to książka za którą w całości odpowiedzialny jest Robert Schwarz.

Ciekawe spostrzeżenia

Ulrich Warnke zaprasza do poznania „Fizyka kwantowa na co dzień”. „Siła czy Moc” to publikacja naukowa od Davida R Hawkinsa. Jakie jeszcze książki o parapsychologii można otrzymać? Można by długo jeszcze odpowiadać na tego typu pytanie, ponieważ lista jest bardzo długa. Zarówno, jeżeli chodzi o książki, które już powstały, jak również te, które dopiero są w planach. Tak, bowiem ta dziedzina, która przez niektórych uważana jest za pseudonaukę, nadal budzi ogromne zainteresowanie. Badania nad parapsychologią są cały czas sumiennie prowadzone.