Jadłonomia, czyli fenomen kuchni roślinnej

Posted by admin on
Jadłonomia, czyli fenomen kuchni roślinnej

Każdy, kto chociaż raz szukał w internecie przepisów kulinarnych na pewno trafił na blog prowadzony Martę Dymek. Jadłonomia, bo taką nazwę nosi, to jednak już nie tylko blog. To obecnie cała społeczność fanów kuchni roślinnej.

Co to jest Jadłonomia?

Jadłonomia to blog kulinarny założony przez Martę Dymek. W kilka wyrósł, od niewielkiego niszowego bloga, to jednej z najbardziej poczytnych stron na temat kuchni roślinnej. Obecnie, każdego miesiąca trafia na nią kilkaset tysięcy użytkowników oraz użytkowniczek, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe. 

Autorka bloga, Marta Dymek, sama jest weganką, jednak to co proponuje swoim czytelnikom to znacznie więcej. Wprowadziła ona w Polsce prawdziwą roślinną rewolucję.

Co można znaleźć na blogu jadłonomia.pl?

Jadłonomia to prawdziwa kopalnia ekscytujących i pysznych przepisów. W ogromnej bazie przepisów znaleźć można pomysły na dania popularne oraz zaskakujące. Wygodny podział na kategorie sprawia, że ich filtrowanie można zrobić na podstawie preferencji – wyszukiwać można na podstawie ulubionych roślin. 

Oprócz przepisów, w jadłonomi znaleźć można także kącik podróżniczy i liczne poradniki dotyczące odżywiania. Wszystko dla zdrowia i ucieszy Polaków.