Książka Start a Fire i jej autorka – najnowsze odkrycie wydawnictwa Editio

Posted by admin on

Polski rynek wydawniczy w ostatnich latach staje się coraz bardziej interesujący. Nowe tytuły pojawiają się na półkach z zawrotną prędkością, a wydawnictwa chętniej stawiają na nowych autorów. Ci z kolei nie muszą już piąć się ku sławie, mozolnie wysyłając kolejne opowiadania do papierowych czasopism. Dziś drogę do własnej książki można pokonać z prędkością błyskawicy. Najlepiej udowadnia to autorka P. S. Herytiera, pisząca wciągające powieści dla nastolatek.

Start nowego roku – czas na „Start a Fire”!

To, że wydawnictwo Editio zdecydowało się postawić na wydanie książki tak młodej autorki, to wystarczająco dobry powód, by natychmiast zamówić tę nietypową powieść. W końcu mówimy tu o literackim ramieniu grupy Helion, wydającym najlepszą beletrystykę czy eseistykę światową.

Ale o czym dokładnie jest książka Start a Fire (https://tantis.pl/start-a-fire-runda-pierwsza-p3195582)? To pierwsza z trzech planowanych powieści, w których spotkamy się z nastoletnią Victorią Clark z Kalifornii. To nie „Zmierzch”, więc w jej życiu nie pojawią się wampiry, wilkołaki ani inne ponadnaturalne zdarzenia. Pojawią się za to zwyczajne, bolesne napięcia rodzinne, presja perfekcjonizmu, mniejsze i większe sukcesy, przyjaźnie i rozczarowania.

I coś jeszcze: chłopak, którego żadna rozsądna nastolatka nie próbowałaby przedstawić rodzicom. Niezbyt miły. Aż nazbyt tajemniczy. Jednym słowem – na czytelniczki czeka emocjonalny rollercoaster!

Książka Start a Fire – jakie ma szanse na powodzenie?

Dla nieobeznanych z publikacją literatury w odcinkach będzie to pierwszy kontakt z całkowicie nową autorką. Ale choć P. S. Herytiera (pizgacz) dopiero teraz doczekała się papierowej publikacji, grupa jej czytelniczek liczy sobie dziesiątki tysięcy. O sprzedaż nie ma się tu co obawiać, mimo iż autorka jest dopiero debiutantką.

Jak to możliwe? W tym właśnie tkwi sekret publikacji na Wattpadzie, gdzie pojawiały się kolejne rozdziały tej i 2 innych części „Hell”. Społeczność wiernych fanek trylogii czekała na nią z zapartym tchem. Warto do nich dołączyć, by przekonać się, z czym P. S. Herytiera nakaże się zmierzyć swoim bohaterom.