Potęga podświadomości – poznaj książkę

Posted by admin on
Potęga podświadomości – poznaj książkę

Istoty ludzkie są błogosławione wyjątkowym darem boga, którym jest mózg / umysł. Istoty ludzkie są najbardziej inteligentne i zdolne na planecie Ziemia, ponieważ otrzymały wielki i wyjątkowy dar – mózg. Ludzki mózg składa się z dwóch części – zwykle mówi się o lewej i prawej półkuli. Dwie półkule znane również są jako świadomy umysł i podświadomy umysł.

Potęga podświadomości – najważniejsze kwestie

Świadomy umysł składa się tylko z 10% całego mózgu, podczas gdy podświadomy umysł składa się z około 90% całego mózgu. Obie części mózgu pracują w swoim czasie. Ziemia może posiadać klucz do niektórych z tych odpowiedzi. Jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego życia, mamy moc tworzenia i niszczenia. Otrzymaliśmy prezenty, których większość gatunków nie potrzebuje ani nie używa. Staramy się dostosować do pojawiających się problemów, zamiast pozwolić, aby problemy ominęły nasze życie. To domena emocji i twoich ukrytych przekonań. Stworzy przyjemne lub bolesne uczucie dotyczące rzeczy dziejących się w twoim życiu. Potęga podświadomości organizuje wspomnienia w sposób sekwencyjny. Pierwszy raz, kiedy doświadczasz przeszkadzającej negatywnej emocji, jest najważniejszy z powodu gestaltu, który powstawał za każdym razem, gdy doświadczano tej samej negatywnej emocji. Książkę o tym zagadnieniu znajdziesz na rewolucja.co.uk.

Podsumowanie

Jednym z poglądów na podświadomość jest to, że ciało służy jako rezerwuar wspomnień, doświadczeń i uczuć z przeszłości. Innymi słowy, jest to składnik podświadomości.  Możesz wierzyć, że nigdy nie miałeś być szczęśliwy w życiu, myślisz lub wierzysz, że życie powinno być nieszczęśliwe. Więc każdego dnia budzisz się i przeżywasz ten sam koszmar w kółko, ponieważ wierzysz, że głęboko w środku miałeś żyć życiem w nędzy. Dlatego też pozytywne afirmacje w naszym życiu są tak bardzo istotne, aby nasze losy toczyły się odpowiednimi torami.