Księgarnia edukacyjna, materiały dostępne na stronie Eduksięgarni

Posted by admin on
Księgarnia edukacyjna, materiały dostępne na stronie Eduksięgarni

Książki dostępne w naszej ofercie wspierają rozwój każdego dziecka. Od wielu lat dzięki naszej działalności wspieramy współpracujących z nami nauczycieli, psychologów oraz logopedów, zapewniając im dostęp do profesjonalnych narzędzi, kart pracy, gier planszowych i karcianych, które świetnie sprawdzają się w trakcie procesu nauki. Oferowane przez naszą księgarnię zestawy do dobre rozwiązanie w przypadku szkół specjalnych, publicznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. Odpowiednie akcesoria świetnie sprawdzą się także podczas samodzielnej pracy z dzieckiem w domu. W naszej ofercie znajdą Państwo książki poruszające tematykę:  

  • dysleksji oraz związanych z nią problemów z czytanie i pisaniem u dzieci, 
  • specjalnych potrzeb edukacyjnych najmłodszych i tego jak o nie dbać,
  • problemów natury logopedycznej, wymowy, poprawnej artykulacji, 
  • procesów poznawczych takich jak: pamięć, uwaga, spostrzeganie, rozwiązywanie problemów czy przetwarzanie emocji,
  • koordynacji ruchowej oraz ćwiczeń manualnych i wiele innych.

Wyjątkowa oferta księgarni internetowej pozwoli ci znaleźć rozwiązania dostosowane do potrzeb edukacyjnych dziecka 

Wyjątkowe gry, książki i kary pracy dostępne w naszej ofercie sprawią, że dzieci będą uczyły się w trakcie fantastycznej zabawy. Różnorodne treści zapewniają odpowiedni rozwój dzieciom z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i pozwalają zdobywać potrzebną wiedzę w odpowiednim tempie. Ciągle staramy się, aby oferta naszej księgarni była rozszerzana, dostosowując nasz asortyment do wymogów dynamicznie zmieniającego się rynku. Nowoczesne treści, zgodne z podstawą programową zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby w jak największym stopniu zoptymalizować proces zdobywania wiedzy. Dysponujemy konkurencyjnymi cenami i atrakcyjnymi rabatami, które pozwolą Państwu na dokonanie efektownych zakupów niezbędnych materiałów i pomocy naukowych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wiele ciekawych kategorii, jak np. logopedia czy muzykoterapia, które pozwolą sprawniej wyszukiwać interesujące nas treści, książki i materiały. Z naszą ofertą zapoznasz się także, zaglądając do sklepu stacjonarnego przy ul. Człuchowskiej 66 w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań sugerujemy kontakt mailowy bądź telefoniczny z naszym działem obsługi klienta. 

Zadbaj o indywidualne potrzeby edukacyjne uczniów 

Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy nauczyciel i rodzic znajdzie produkty, które go interesują. Skutecznie wspieraj dziecko i jego indywidualne potrzeby edukacyjne korzystając z niezastąpionych pomocy naukowych. Nasz księgarnia internetowa wspiera zrównoważony rozwój dzieci z autyzmem, niepełnosprawnościami, zespołem Downa, nadpobudliwością psychoruchową, dysleksją, dysortografią, dyskalkulią czy innymi problemami rozwojowymi. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wiele pozycji przeznaczonych dla uczniów, którzy nie mają większych problemów z nauką. Specjalnie przygotowane materiały sprawdzą zarówno jako pomoc do samodzielnej nauki w domu, jak i podczas szkolnych lekcji. 

Skorzystaj z pomocy dydaktycznych dostępnych w ofercie księgarni 

Wspieraj proces nauki czytania, pisania, zdobywania wiedzy z zakresu języków obcych i wielu innych dziedzin dzięki profesjonalnym zestawom dostępnym na stronie internetowej Eduksiegarnia.pl. Kolorowe pomoce naukowe w efektywny sposób zachęcają wszystkie dzieci do nauki i doskonalenia swoich umiejętności, takich jak: malowanie, zapamiętywanie, ćwiczenie koncentracji czy rozpoznawanie emocji.