Nauka języka z podręcznikami od Cambridge University Press

Posted by admin on
Nauka języka z podręcznikami od Cambridge University Press

Podręczniki powstały dzięki wspólnej pracy Cambridge University oraz Cambridge Assessment English. Są to światowej sławy eksperci w dziedzinie uczenia się języka oraz egzaminowania. Podręczniki zostały dostosowane do poziomu nauczania języka, a także skorelowane z zadaniami egzaminacyjnymi. Każdy podręcznik posiada materiały dla nauczyciela oraz informację o wsparciu metodycznym.

Czym są podręczniki Cambridge English?

Eksperci z Cambridge University Press dostarczają wysokiej jakości treści oraz zasoby zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Podręczniki do nauki języka są dostosowane do aktualnych trendów oraz sposobów nauczania. Według opinii osób, które korzystają z tych podręczników jest to praktyczny i efektowny sposób uczenia się języka.

Na jakie poziomy dzielą się podręczniki?

Podręczniki zostały stworzone dla wszystkich poziomów nauczania. Począwszy od Pre-A1 dla początkujących, z skończywszy na C1 dostosowanym dla najbardziej zaawansowanych. Można również podzielić je na 3 grupy w skład, których wchodzą:

– podręczniki Cambridge English testy dla najmłodszych.

Przeznaczone do nauki na poziomach Pre-A1 Startes, A1 Movers oraz A2 Flyers.

podręczniki od cambridge university press

– seria podręczników Fun materiały Young Learnes

wykorzystywane podczas lekcji lub wspólnej nauki z dzieckiem w domu. Przeznaczone dla poziomów początkujących.

– egzaminy Cambridge English

To nauka języka angielskiego w trakcie przygotować do egzaminów dla młodzieży. Przeznaczone do nauki na poziomach: A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced praz C2 Proficiency.