Czuczu Domino – gra edukacyjna

Posted by admin on
Czuczu Domino – gra edukacyjna

Poszukiwanie gier dla najmłodszych odnosi się do rozwiązań znanych, prostych i sprawdzonych. Jasne, można dziecko uczyć, grać w szachy w wieku 4 lat, ale czasem jednak lepsze będą zwykłe warcaby czy domino. Czasem liczy się dobra zabawa, przy której następuje stopniowy rozwój umysłowy i przede wszystkim emocjonalny. Co więc wybrać?

Domino Czuczu – najlepsza jest prosta gra

Domino to bardzo dobrze wszystkim znana i prosta gra. Jest również idealna gra dla dziecka, ze względu na prostotę zasad i możliwość zabawy w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Uczy ona logicznego myślenia, każe być spostrzegawczym, przyda się też odrobina szczęścia. Mogą w nią grać między sobą dzieciaki, jak również dorośli odnajdą się na wesołej rozgrywce wraz ze swoimi podopiecznymi. Słowem domino jest dla wszystkich.

Czuczu Domino – gra edukacyjna

Gra edukacyjna Domino Czuczu to pięknie wykonane, dwustronne domino dziecięce. Zestaw składa się z 28 dwustronnych klocków/kafelków o wymiarach 6×12 cm. Na jednej stronie mamy tradycyjne kropki, znane z klasycznych wersji domina, na drugiej zaś kolorowe obrazki (postacie, zwierzątka, budynki czy pojazdy), które umożliwią zabawę najmłodszym graczom. Produkt przeznaczony jest dla użytkowników od 2 roku życia. Całość zamknięto w kartonowym opakowaniu z wygodną rączką ułatwiającą transport.